Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Javni poziv za prijem djece u pripremni program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu

Obavještavaju se roditelji/staratelji djece u godini pred polazak u školu, da će se podnošenje prijava za Pripremni program predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu vršiti u periodu od 08.11.2021.godine do 22.11.2021.godine.

Prijava za pohađanje Pripremnog programa predškolskog vaspitanja i obrazovanja za djecu pred polazak u školu može se preuzeti u prostorijama Uprave ustanove u Ulici Kneza Lazara bb (novi objekat), svaki radni dan od 07,00 časova do 15,00 časova. Uz prijavu je neophodno priložiti i kopiju rodnog lista djeteta.

Program će se izvoditi od prvog ponedeljka mjeseca marta i trajaće najmanje tri mjeseca svaki radni dan po tri časa u ukupnom dnevnom trajanju od 180 minuta.

Opširnije u ovom dokumentu.